Films over de natuur en het landschap van de Afsluitdijk en de buitendijkse waarden tussen Makkum en Workum

Al meer dan 40 jaar filmt en fotografeert Henry Spruyt een van de mooiste Nederlandse natuurgebieden tussen de Afsluitdijk en de buitendijkse Waarden tussen Makkum en Workum.

Je treft er een bijna on-Nederlandse natuur met grote aantallen bijzondere vogels en andere dieren en planten. Henry Spruyt heeft er nu een drieluik van drie films (van elk 45 minuten) van gemaakt waarin ook de geschiedenis van de Afsluitdijk een plaats heeft. Het gebied waar het om gaat is niet zo toegankelijk voor bezoekers en dus zijn de films van Henry een buitenkans om er toch eens rond te kijken.

Daarbij is het voor natuurliefhebbers echt genieten en voor vogelaars al helemaal. Heel lastig waar te nemen vogels komen uitgebreid en in hun natuurlijke gedrag en omgeving in beeld. Omdat Henry de bescherming van dit Natura 2000 gebied graag promoot zijn de films via onderstaande links gratis te bekijken.

Neem ook eens kijkje op zij website! www.henryspruyt.nl